Ku eshte zbuluar thesari me i famshem shqiptar e qe sot ndodhet ne SHBA ? Cila eshte krahina e harruar mes varferise e izolomit qe mbart kete histori te jashtezakonshme te mbuluar nga ari ? Ndiqni te plote videon e dokumentarit te gazetarit Marin Mema

Burimi: Top Channel

NGATirona
BurimiTirona
SHPËRNDAJE
Avatar
Mirsevini në faqen e komunitetit Tironas https://www.tirona.website/ Faqja Tirona ka si mision te bashkoje te gjithe qytetaret Tironas ne mbrojtje te vlerave historike, kulturore dhe patriotike te qytetit tone. Bashke jemi me te forte.