19 C
Tirana, AL
Monday, May 20, 2019

Kalendar

Disa ngjarje në Tironën e viteve 30

Po sjellim disa ngjarje dhe data historike në qytetin tonë në vitet 30-40, të përmbledhura nga postimet në grupin Tirona nga java që kaloi. Në...
error: NUK LEJOHET KOPJIMI