19 C
Tirana, AL
Monday, May 20, 2019

Lajme

Dje u zhvillua mbledhja e radhes e kryesise se Shoqates “Tirana”

Mbledhjen e deklaroi te hapur kryetari i shoqates "Tirana", Arben Tafaj, i cili ne fjalen e tij beri nje ekspoze te veprimtarise...

Ansi Agolli pas 9 vitesh me Qarabag transferohet tek New York...

Kur erdha ne këte vend 9vite më parë, nuk do e besoja që shumë gjëra do të ndryshonin kaq shumë te un. Kam jetuar në...

Urgjent në spital?! Flet Arbana: Lajm i rremë, jam shëndoshë e...

“Lajm i trishtuar. Reshat Arbana është keq me shëndetin, dhe është shtruar me urgjencë në spital“. Ky lajm, që nuk dihet se ku e...

Protagonistja e vetme e Shqipërisë për të synuar një titull botëror...

Përfundon Kampionati Botëror i shkollave të shahut, i zhvilluar në Durrës në datat 21 -29 prill 2018 Në këtë turne morën pjesë rreth 400 shahistë...

DEKLARATE E TIRONA FANATICS

Perfaqesues te Tirona Fanatics kane qene dje, date 26/3/2018 ne takim me zyrtare te Drejtorise se Policise, per te diskutuar persa i perket problematikave...
error: NUK LEJOHET KOPJIMI