23 C
Tirana, AL
Saturday, August 24, 2019

Tirona

Avatar
1109 POSTIME 0 KOMENTET
Mirsevini në faqen e komunitetit Tironas https://www.tirona.website/ Faqja Tirona ka si mision te bashkoje te gjithe qytetaret Tironas ne mbrojtje te vlerave historike, kulturore dhe patriotike te qytetit tone. Bashke jemi me te forte.